KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12634093
nr 1263 4093
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, Fågel. Signerad, numrerad 27/50. Motivet: 13x11 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:08:43
21/6 22:56:21
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig